Reportaż porodu i sesja noworodkowa

BCM

11 lutego 2024

Zdjęcie przedstawia śpiącego noworodka.

Ciesz się niezapomnianymi chwilami narodzin i pierwszych dni życia swojego dziecka
z profesjonalnym fotografem specjalizującym się w reportażach porodu siłami natury oraz cesarskiego cięcia i sesjach noworodkowych. Oto, jak możesz uwiecznić te wyjątkowe momenty!

Reportaż Porodu

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu rodziców. Reportaż porodu to doskonały sposób na zachowanie tych niepowtarzalnych chwil. Nasz fotograf jest gotów dokumentować cały proces narodzin, uwieczniając emocje, uśmiechy i wzruszenia, które towarzyszą temu wyjątkowemu wydarzeniu. Współpraca z nami gwarantuje dyskrecję i profesjonalizm.

Sesja Noworodkowa

Pierwsze dni życia noworodka są wyjątkowe i ulotne. Dlatego warto uwiecznić te chwile na pięknych fotografiach. Nasz fotograf specjalizuje się w sesjach noworodkowych, tworząc magiczne portrety Waszego maleństwa. Dla Waszych dzieci to pamiątka na całe życie.

Jak Umówić Się na Sesję?

Zawarcie umowy na sesję to proste zadanie. Skontaktujcie się bezpośrednio z fotografem Anetą Paszendą, aby omówić dostępność terminów, Wasze oczekiwania i wszelkie szczegóły. Aneta z chęcią odpowie na Wasze pytania i pomoże dostosować ofertę do Waszych potrzeb. To idealny sposób na zachowanie pięknych wspomnień z narodzin dziecka. Pozwólcie nam pomóc uwiecznić te wyjątkowe chwile!

Dla dodatkowych informacji i umówienia się na sesję, prosimy o kontakt:

  • Aneta Paszenda
  • tel.: 508 329 386
  • e-mail: Anetzak@gmail.com

Social media: