Usługi odpłatne

Odpłatne usługi medyczne stanowią uzupełnienie podstawowej oferty dla klienta indywidualnego Bonifraterskiego Centrum Medycznego. Gwarantują dostęp do specjalistów, zabiegów i badań na bardzo wysokim poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i krótki czas oczekiwania.

Leczenie Szpitalne

Wieloletnie doświadczenie personelu medycznego, nowoczesne techniki operacyjne oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Szeroki profil zabiegów operacyjnych i ambulatoryjnych realizowany jest w salach operacyjnych spełniających najwyższe standardy europejskie i wyposażonych w nowoczesny sprzęt oraz wysokiej klasy aparaturę monitorującą.

Poradnie Specjalistyczne i Diagnostyka

Zapraszamy do kilkudziesięciu poradni specjalistycznych, w których pracuje blisko 300 lekarzy. Oferujemy szeroki zakres konsultacji lekarskich z różnych dziedzin medycyny. Pacjenci mogą wykonać na miejscu większość badań diagnostycznych, korzystając z laboratoriów i pracowni badań obrazowych (m.in. USG, RTG, tomografii komputerowej).

Zapewniamy profesjonalną obsługę, najwyższą jakość usług i wiarygodność wykonywanych badań diagnostycznych.

Rehabilitacja

Oferujemy indywidualną fizjoterapię według najwyższych światowych standardów, prowadzoną przez profesjonalną i doświadczoną kadrę. Nasza odpłatna oferta umożliwia skorzystanie z zabiegów fizjoterapeutycznych oraz porad lekarskich, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Prywatny Dom Seniora

To miejsce, w którym zapewniamy całodobową opiekę seniorom, jak również osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Naszą misją jest zapewnienie podopiecznym najlepszej opieki, dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego mieszkańca, przebywającego u nas w ośrodku. Seniorzy mają dostęp do lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych, jak również fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, psychologa czy kapelana. Wolontariusze umilają mieszkańcom czas rozmową, spacerami i różnymi aktywnościami. W naszym domu oferujemy przytulne pokoje 1 i 2 osobowe, dostęp do internetu i telewizji, pełne wyżywienie, usługę pralniczą, relaksacyjne spacery w przyklasztornym, pięknym ogrodzie, a przede wszystkim atmosferę bliskości i wspólnoty. Usługi tutaj są świadczone komercyjnie. Zapraszamy na pobyt stały lub czasowy.