Oddział Diagnostyczno-Leczniczy

Wieloletnie doświadczenie personelu medycznego, nowoczesne techniki operacyjne oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych przez nasz Oddział.

Szeroki profil zabiegów operacyjnych i ambulatoryjnych realizowany jest w salach operacyjnych spełniających najwyższe standardy europejskie i wyposażonych w nowoczesny sprzęt do zabiegów videochirurgicznych (laparoskopia, laseroterapia, endoskopia) oraz wysokiej klasy aparaturę monitorującą.

Dzięki stałej opiece medycznej sprawowanej przez lekarzy specjalistów, w tym dyżurnych lekarzy anestezjologii i intensywnej terapii, gwarantujemy Pacjentom wysoki poziom bezpieczeństwa, wysoką jakość i komfort prowadzonego leczenia.

Z myślą o naszych pacjentach inwestujemy w rozwój potencjału medycznego oraz nowe technologie, które zapewniają optymalne metody leczenia i szybki powrót do zdrowia.

W ramach Oddziału wykonywane są operacje z zakresu m.in.: chirurgii naczyniowej, ogólnej, urologicznej, proktologii i koloproktologii czy ortopedii i traumatologii.

Zabiegi realizowane są wyłącznie odpłatnie.