Placówki

Naszym celem jest „Nowa jakość usług medycznych, gdzie indywidualne i empatyczne podejście do pacjenta stanowi element terapii”. Deklarujemy zapewnienie zasobów i środków niezbędnych do realizacji tej misji oraz pełne zaangażowanie własne i całego personelu w proces ciągłego doskonalenia. Działamy w kilku miastach w Polsce, sprawdź, gdzie jesteśmy i co oferujemy:

Szpitale

Deklarujemy zapewnienie zasobów i środków oraz pełne zaangażowanie własne i całego personelu w proces ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością. Działamy w kilku miastach w Polsce, sprawdź nasze szpitale!

Katowice

Zdjęcie katowice-budynek

Szpital dysponuje m.in. oddziałem ginekologiczno - położniczym, neonatologicznym oraz opieką hospicyjną. Do dyspozycji pacjentów jest Ośrodek Rehabilitacji oraz szereg poradni specjalistycznych i POZ.

Kraków

Szpital Kraków - budynek szpitala w Krakowie

Szpital specjalizuje się m.in. w leczeniu ortopedycznym, chirurgicznym oraz chirurgią naczyń i angiologią. Tu znajdziecie komercyjny oddział diagnostyczno – leczniczy, poradnie z różnych dziedzin medycyny i pracownie diagnostyczne.

Łódź

Zdjęcie budynek szpitala w Łodzi

W szpitalu znajduje się nowopowstały odział onkologii klinicznej, oddział urazowo ortopedyczny, okulistyczny, czy chirurgia. Tu znajdziecie m.in. komercyjny oddział wieloprofilowy, szereg poradni specjalistycznych, POZ czy Ośrodek Rehabilitacji.

Pozostałe Placówki

W ramach działalności medycznej oferujemy usługi z zakresu: poradni specjalistycznych, rehabilitacji, opieki senioralnej, paliatywnej i hospicjum. Nasze placówki znajdują się w kilku miejscach w Polsce, co ułatwia dostęp do świadczeń medycznych dla pacjentów z różnych regionów.

Szpital rehabilitacyjny
w Piaskach

Zdjęcie budynek w Piaskach-Marysin

Specjalistyczny szpital rehabilitacyjny z wieloletnim doświadczeniem świadczący usługi z zakresu rehabilitacji neurologicznej. Od wielu lat zajmujemy się rehabilitacją również w warunkach ambulatoryjnych i domowych oraz oddziału dziennego dla dzieci.

Dom Seniora
w Warszawie

wnętrze budynku w Warszawie

Dom Geriatryczno-Rehabilitacyjny w Warszawie to bezpieczna przystań, w której Senior, pod fachową opieką będzie mógł spędzić jesień swojego życia. Wyróżnia nas domowa, przyjazna atmosfera, wsparcie duchowe i zaangażowana, wykwalifikowana kadra medyczna.

Poradnie
w Warszawie

budynek centrum medycznego w Warszawie

Warszawskie Bonifraterskie Centrum Medyczne to nowoczesne gabinety lekarskie, w których przyjmują fachowcy z zakresu 28 różnych specjalizacji. Ponadto oferujemy unikatową możliwość leczenia za pomocą ziół. W gabinetach ziołolecznictwa przyjmują lekarze medycyny z wiedzą i doświadczeniem w zakresie fitoterapii.

Rehabilitacja
w Warszawie

Zdjęcie budynek Warszawa Rehabilitacja

Oferujemy kompleksowe i indywidualnie dobrane leczenie rehabilitacyjne. Zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. W codziennej pracy stosujemy m.in. PNF, terapię manualną czy neuromobilizacje.

Hospicjum
we Wrocławiu

Zdjęcie budynek Wrocław Hospicjum

Hospicjum Bonifratrów im. św. Jana Bożego to szeroki zakres opieki zdrowotnej, zarówno domowej, jak i stacjonarnej. Dodatkowo pacjenci mają do dyspozycji świadczenia Poradni Medycyny Paliatywnej.

Szpital rehabilitacyjny
we Wrocławiu (Provita)

Zdjęcie obrazuje duży korytarz, poczekalnię poradni rehabilitacyjnej

Provita Wrocław specjalizuje się w szeroko pojętej rehabilitacji leczniczej, w tym rehabilitacji neurologicznej i ogólnoustrojowej. Ponadto dostępna jest pomoc w ramach oddziału dziennego, ambulatorium oraz fizjoterapii domowej.

Rehabilitacja
w Ząbkowicach Śląskich

Zdjęcie recepcji w Ząbkowicach Śląskich

W ośrodku oferujemy opiekę rehabilitacyjną w ramach oddziału dziennego, ambulatorium oraz fizjoterapii domowej. Rozwijamy się wciąż w kierunku rehabilitacji najmłodszych, wiedząc jakie jest zapotrzebowanie na specjalistów otwartych na pracę z dziećmi.