Wieloprofilowy Oddział Zabiegowy

Wieloprofilowy Oddział Zabiegowy jest częścią Szpitala Zakonu Bonifratrów w Łodzi, gdzie funkcjonują także oddziały: chirurgii, ortopedyczny, chorób wewnętrznych, okulistyczny oraz oddział anestezjologii i intensywnej opieki medycznej. W ramach Wieloprofilowego Oddziału Zabiegowego świadczymy odpłatne usługi w zakresie: chirurgii ogólnej, neurochirurgii, ortopedii, okulistyki oraz urologii.

Pacjentom przebywającym w oddziale proponujemy klimatyzowane pokoje jedno, dwu i trzy osobowe wyposażone w łazienkę z toaletą, szlafroki, ręczniki, jednorazowe pantofle, przybory i kosmetyki do mycia i pielęgnacji oraz golenia. W pokojach dostępne są telewizory oraz indywidualna, zamykana szafa na rzeczy osobiste. W każdym pokoju można przygotować sobie kawę lub herbatę, jest także woda mineralna.

Każdy z naszych Pacjentów ma zapewnioną szeroką opiekę medyczną i bezpieczeństwo, co jest niezwykle ważne w przypadku skomplikowanych zabiegów i operacji. Pacjentami opiekuję się zespół doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, szpital dysponuje nowoczesnym sprzętem medycznym, doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi, własnym zapleczem diagnostycznym i laboratoryjnym. Zadaliśmy sobie wiele trudu, kompletując zespół wyśmienitych specjalistów, z myślą o bezpieczeństwie naszych Pacjentów, otoczeniu ich troskliwą opieką na najwyższym poziomie.

logo-fundusze-europejskie logo-rzeczpospolita logo-lodzkie logo-unia-europejska