Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Łodzi – Szpital Zakonu Bonifratrów im. Jana Bożego zatrudni:

Informatyka

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie użytkowników w problemach związanych ze sprzętem, systemami oraz aplikacjami
  • współpraca z zewnętrznymi firmami świadczącymi usługi informatyczne
  • utrzymanie sprzętowej i technicznej infrastruktury informatycznej (inwestycje, diagnostyka, naprawy, instalacje)
  • współpraca w zakresie prac inwestycyjnych i serwisowych z firmami zewnętrznymi w zakresie infrastruktury informatycznej
  • utrzymanie i zarządzanie oprogramowaniem biurowym i dziedzinowym (systemy ERP i medyczne)
  • dbanie o bezpieczeństwo przetwarzania danych w systemach informatycznych i zasady bezpieczeństwa informatycznego
  • administrowanie systemami serwerowymi Microsoft / Linux;
  • administrowanie siecią komputerową – przełączniki, routery

Nasze wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie – mile widziane kierunkowe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży medycznej
  • umiejętność szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów
  • umiejętność diagnozy, naprawy i konfiguracji urządzeń komputerowych i peryferyjnych
  • praktyczne umiejętności z zakresu obsługi systemów desktopowych i serwerowych rodziny Windows, Linux
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu sieci LAN (switching, routing, firewall, protokół IP)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji systemowej i technicznej
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych oraz Systemem zarządzania ISO 27001
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Oferty prosimy kierować na adres
e-mail: kadry@bonifratrzy.lodz.pl

Telefon kontaktowy: 42 685 51 71

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    [multilinefile* multilinefile-214 "Załącz plik"]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.