Lekarz – hospicjum domowe – Region Górnego Śląska

Praca na terenie województwa śląskiego; (CIESZYN, LĘDZINY, KATOWICE, TYCHY).

Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszego grona specjalistów, dbających o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami.

Zakres zadań:

  •  świadczenie usług medycznych / opieka lekarska nad pacjentami Hospicjum Domowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne
  • aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • kurs podstawowy w zakresie opieki paliatywnej i propedeutyki medycyny paliatywnej
  • mile widziana specjalizacja z medycyny paliatywnej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnej pracy w warunkach domowych
  • umiejętność współpracy z zespołem terapeutycznym rozproszonym
  • odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów
  • otwarta i serdeczna postawa wobec innych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie, która z sukcesem w wielu lokalizacjach świadczy już takie usługi
  • forma zatrudnienia oraz wymiar do uzgodnienia
  • konkurencyjne stawki

Jest to ciekawa propozycja również w ramach dodatkowego zatrudnienia dla osób, które już pracują.

Uprzejmie prosimy przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres e-mail: sekretariat@bczwroc.pl, kontakt telefoniczny: 530 433 655; 71 712 07 00; 71 712 07 05.

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    [multilinefile* multilinefile-214 "Załącz plik"]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.