Lekarz – specjalista Onkologii Klinicznej

Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Łodzi – Szpital Zakonu Bonifratrów im. Jana Bożego zatrudni:

Lekarza – specjalistę Onkologii Klinicznej

Zakres zadań:

  • świadczenie usług medycznych na rzecz pacjentów Oddziału Onkologii Klinicznej
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • dobra organizacja pracy własnej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe medyczne
  • aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • specjalizacja z onkologii klinicznej
  • odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym zespole medycznym
  • współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia
  • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres
kadry-lodz@bcmbonifratrzy.pl
lub kontakt telefoniczny z Działem Kadr i Płac tel. 42 685 51 71.

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.