Lekarz w Oddziale Medycyny Paliatywnej

Zapraszamy do współpracy z gronem pracowników, dbających o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami.

Zakres zadań:

  • świadczenie opieki lekarskiej w Oddziale Medycyny Paliatywnej,
  • dbałość o stan sanitarno-epidemiologiczny,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziana specjalizacja właściwa dla zakresu świadczeń,
  • odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów,
  • otwarta i serdeczna postawa wobec innych,

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae, list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole,
  • formę i wymiar zatrudnienia do uzgodnienia,
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,

Uprzejmie prosimy przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres
e-mail: kadry@bonifratrzy.katowice.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem: 32 35 76 233.

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.