Opiekun medyczny

Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszego grona pracowników, dbających o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami.

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań opiekuńczo-pielęgnacyjnych
  • asystowanie pielęgniarce w innych czynnościach pielęgnacyjno-leczniczych
  • aktywizowanie osoby chorej i niesamodzielnej do zwiększania samodzielności życiowej
  • pomoc przy transporcie chorego na zabiegi rehabilitacyjne, terapię zajęciową, pomoc psychologiczną
  • bieżące uzupełnianie braków w zaopatrzeniu sal chorych w środki higieniczne
  • dokumentowanie wykonywanych czynności opiekuńczych w dokumentacji opiekuna medycznego

Wymagania:

  • wykształcenie: dyplom opiekuna medycznego
  • wiedza dotycząca pielęgnacji i opieki
  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów
  • otwarta i serdeczna postawa wobec innych

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae, list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • formę i wymiar zatrudnienia do uzgodnienia
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Uprzejmie prosimy przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres e-mail: sekretariat@bczwroc.pl, kontakt telefoniczny: 71 712 07 00; 71 712 07 05.

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    [multilinefile* multilinefile-214 "Załącz plik"]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.