Pielęgniarka koordynująca

Zapraszamy do współpracy z gronem pracowników, dbających o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami.

Zakres zadań:

  • świadczenie usług opieki pielęgniarskiej w zakresie Oddziału Medycyny Paliatywnej
  • współpraca z pracownikami biorącymi udział w procesie leczenia
  • dbałość o stan sanitarno-epidemiologiczny
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • mile widziana specjalizacja właściwa dla zakresu świadczeń
  • odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów
  • otwarta i serdeczna postawa wobec innych

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae, list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • formę i wymiar zatrudnienia do uzgodnienia
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Uprzejmie prosimy przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres
kadry@bonifratrzy.katowice.pl  kontakt telefoniczny:
32 35 76 233.

W celu przesłania zgłoszenia, niezbędnym jest podpisanie i dostarczenie załączonego oświadczenia (można je pobrać tutaj) – dotyczącego przetwarzania danych osobowych.

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    [multilinefile* multilinefile-214 "Załącz plik"]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.