Pielęgniarka na Oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej i Neurologicznej

Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszego grona specjalistów, dbających o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami.

Zakres zadań:

  •  planowanie i realizowanie opieki pielęgniarskiej
  • dokumentowanie przebiegu procesu pielęgnowania, wykonywanych zabiegów, obserwacji w dokumentacji pielęgniarskiej — zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • zabezpieczenie, właściwe przechowywanie i stosowanie leków oraz środków dezynfekcyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  •  aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza
  • doświadczenie w pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i empatia wobec pacjentów
  • otwarta i serdeczna postawa wobec innych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie
  • forma zatrudnienia oraz wymiar do uzgodnienia
  • konkurencyjne stawki

Jest to ciekawa propozycja również w ramach dodatkowego zatrudnienia dla osób, które już pracują.

Uprzejmie prosimy przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres e-mail: sekretariat@bczwroc.pl kontakt telefoniczny: 71 712 07 00; 71 712 07 05.

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.