Pielęgniarka Operacyjna

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Pielęgniarka Operacyjna.

Umowa o pracę – pełen etat lub umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków :

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych na bloku operacyjnym, system pracy równoważny
  • przygotowywanie sali operacyjnej do zabiegu operacyjnego
  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych
  • obsługa aparatury pomocniczej
  • nadzorowanie utrzymanie sali w pełnej gotowości do pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
  • 2 lata pracy w zawodzie pielęgniarki
  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarki operacyjnej
  • kurs kwalifikacyjny z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacja
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • orientacja na pacjenta, empatia
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • świadczenia socjalne
  • ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.
926 z późn. zm.)

W tytule e-maila proszę umieścić nazwę stanowiska zgodnie z aplikacją.

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    [multilinefile* multilinefile-214 "Załącz plik"]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.