Specjalista ds. Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków

  • archiwizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych w programie Płatnik
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy, umów cywilnoprawnych zasiłków oraz pozostałych świadczeń ze stosunku pracy
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON, PPK i inne)
  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej
  • prowadzenie sprawozdawczości
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych i innych zlecanych przez przełożonego
  • wsparcie działu w bieżących pracach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych, zagadnień z obszaru ochrony danych osobowych
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu przepisów właściwych dla podmiotów leczniczych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-placowej, w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS OFFICE, umiejętność wykorzystywania zaawansowanych funkcji Excel
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • umowę o pracę na pełen etat

Wymagane dokumenty

  • curriculum vitae, list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    [multilinefile* multilinefile-214 "Załącz plik"]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.