Specjalista ds. Kadr i Płac

Twój zakres obowiązków

  • archiwizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych w programie Płatnik
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy, umów cywilnoprawnych zasiłków oraz pozostałych świadczeń ze stosunku pracy
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON, PPK i inne)
  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej
  • prowadzenie sprawozdawczości
  • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych i innych zlecanych przez przełożonego
  • wsparcie działu w bieżących pracach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych, zagadnień z obszaru ochrony danych osobowych
  • znajomość regulacji prawnych z zakresu przepisów właściwych dla podmiotów leczniczych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-placowej, w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS OFFICE, umiejętność wykorzystywania zaawansowanych funkcji Excel
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • umowę o pracę na pełen etat

Wymagane dokumenty

  • curriculum vitae, list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.