Specjalista ds. zakupów

Twój zakres obowiązków

  • analiza rynku oraz realizowanych dostaw do oddziałów spółki

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami oraz nawiązywanie nowych

  • prowadzenie negocjacji w zakresie umów oraz warunków dostaw

  • poszukiwanie zamienników produktów, z uwzględnieniem optymalizacji kosztów oraz jakości dostaw

  • optymalizacja procesów w poszukiwaniu wspólnych grup zakupowych, dających korzyść ekonomiczną i efekt skali

  • monitoring realizacji zakupów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów zakupowych

  • doświadczenie w zakresie zarządzania relacjami z dostawcami

  • znajomość zasad oceny i wyboru dostawców

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra znajomość Excela i umiejętności analityczne – łatwość w wyciąganiu wniosków i podejmowaniu decyzji

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • pracę w młodym i energicznym zespole

  • formę zatrudnienia do uzgodnienia

  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • perspektywa długotrwałego zatrudnienia

  • możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae, list motywacyjny

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

  • umowę o pracę na pełen etat

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    [multilinefile* multilinefile-214 "Załącz plik"]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.