Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o. zatrudni księgową.

Miejsce pracy: Katowice, ul. Siemianowicka 5a

Zapraszamy do współpracy z gronem pracowników, dbających o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami.

Zakres zadań:

  • ewidencja list płac
  • ewidencja dokumentów kosztowych związanych z umowami B2B i samofakturowania
  • kontrola importów z systemu płacowego
  • uzgodnienia do deklaracji miesięcznej PIT, DRA
  • comiesięczna kontrola sald kont rozrachunkowych związanych z realizacją list płac
  • uzgadnianie sald kontrahentów zatrudnionych na umowach B2B
  • bieżąca weryfikacja prawidłowości zapisów księgowych
  • rozliczanie podróży służbowych
  • księgowanie i rozwiązywanie rezerw związanych z wynagrodzeniami
  • obsługa systemu płatności (generowanie płatności z programu FK i ich import na portal bankowy)
  • ścisła i regularna współpraca z Działem Personalnym w zakresie wszelkich uzgodnień i pozyskania danych
  • elektroniczna rejestracja dokumentów księgowych
  • monitorowanie przepływu dokumentów księgowych
  • sporządzanie zestawień w programie EXCEL

Wymagania:

  • wykształcenie – min. średnie ekonomiczne
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży medycznej
  • umiejętność szybkiego diagnozowania oraz rozwiązywania problemów
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość systemów medycznych/szpitalnych

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • umowa na czas określony 1,5 roku

Dane kontaktowe:
adres e-mail: rekrutacja@bcmbonifratrzy.pl
nr telefonu: 32 461 63 32

W celu przesłania zgłoszenia, niezbędnym jest podpisanie i dostarczenie załączonego oświadczenia – dotyczącego przetwarzania danych osobowych (do pobrania tutaj).

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.