Pielęgniarka / Pielęgniarz – ze specjalizacją w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego / epidemiologii lub higieny i epidemiologii

Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o. zatrudni pielęgniarkę / pielęgniarza – ze specjalizacją w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego / epidemiologii lub higieny i epidemiologii.

Zapraszamy do współpracy z gronem pracowników, dbających
o jak najwyższą jakość opieki nad pacjentami.

Zakres zadań:

  • nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego oddziałów i komórek organizacyjnych Szpitala
  • rejestrowanie zakażeń szpitalnych
  • nadzorowanie funkcjonowania standardów, procedur z zakresu profilaktyki zakażeń szpitalnych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej kontroli zakażeń zakładowych
  • współuczestniczenie w opracowywaniu standardów, zasad postępowania, procedur organizacyjnych dotyczących systemu pracy w Szpitalu
  • dobra organizacja pracy własnej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pielęgniarskie (magister pielęgniarstwa lub położnictwa)
  • tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub epidemiologii, lub higieny i epidemiologii
  • min. 6 lat pracy w podmiocie leczniczym udzielającym całodobowo świadczeń zdrowotnych
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Wymagane dokumenty:

  • curriculum vitae, list motywacyjny
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Oferujemy:

  • pracę w młodym i energicznym zespole
  • formę i wymiar zatrudnienia do uzgodnienia
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Uprzejmie prosimy przesyłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres
e-mail: kadry@bonifratrzy.katowice.pl  kontakt telefoniczny: 32 357 62 33, 32 357 62 98

W celu przesłania zgłoszenia, niezbędnym jest podpisanie
i dostarczenie załączonego oświadczenia – dotyczącego przetwarzania danych osobowych (do pobrania tutaj).

Wyślij CV

Skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje.

    Wyślij CV

    Wyślij CV nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko które Cię interesuje.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bonifraterskie Centrum Medyczne sp. z o.o.