Rodzinny piknik w Domu Geriatryczno-Rehabilitacyjnym

11 czerwca 2024

Zdjęcie przedstawia osoby uczestniczące w pikniku plenerowym

8 czerwca w warszawskim ogrodzie Braci Bonifratrów odbył się rodzinny piknik integracyjno-sportowy. Uczestnicy mogli spróbować swoich sił w licznych dyscyplinach sportowych, takich jak gra w koszykówkę, rzuty do celu, slalom czy kręgle.

Wielkie zainteresowanie uczestników wzbudziły także mieszanki ziół przygotowywane na miejscu przez Brata Jana z Dukli. Wiele osób skorzystało przy okazji z cennej wiedzy o recepturze ziołolecznictwa Braci Bonifratrów.

Dla najmłodszych przygotowano również szereg innych atrakcji, w tym tak lubiane malowanie twarzy, brokatowe tatuaże oraz malowanie z zawiązanymi oczami, które wywołało wiele śmiechu i radości. A piękne bańki mydlane, które unosiły się w powietrzu, tworzyły w ogrodzie iście magiczną atmosferę.

Nie zabrakło smakowitych przekąsek przygotowanych przez naszą kuchnię i atrakcji gastronomicznych. Każdy mógł skosztować świeżego popcornu i pysznych lodów.

Oprawę muzyczną pikniku zapewnił Pan Edward, który swoją muzyką wprowadził wszystkich w doskonały nastrój.

Do wspólnej zabawy zapraszali szefowa naszego Domu Geriatryczno-Rehabilitacyjnego Anna Kościesza oraz wiceprezes Bonifraterskiego Centrum Medycznego Stefan Świątkowski.

Podczas pikniku można było dodatkowo obejrzeć wyjątkową galerię zdjęć, w tym portrety naszych pensjonariuszy, wykonane przez uczniów Zespołu Szkół Fototechnicznych w Warszawie.

Sobotni piknik przyniósł uczestnikom mnóstwo radości. Zobaczcie zdjęcia!