Usługi odpłatne

W każdym z oddziałów Bonifraterskiego Centrum Medycznego można skorzystać z oferty komercyjnych usług medycznych - praktycznie w każdym z rodzajów działalności prowadzonych w danej placówce: wykonać badania diagnostyczne, skorzystać z porady lekarzy specjalistów, leczenia w szpitalu, umówić się na wykonanie zabiegów i operacji, skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych.

Proponujemy krótkie terminy, zniżki na wiele świadczeń medycznych. Zapewniamy opiekę zespołu doświadczonych lekarzy i pielęgniarek, nasze przychodnie i szpitale dysponują nowoczesnym sprzętem medycznym, doskonale wyposażonymi salami operacyjnymi, własnym zapleczem diagnostycznym i laboratoryjnym. Pacjentom przebywającym w szpitalu oferujemy komfortowe, ponadstandardowo wyposażone pokoje.

Zabiegi i operacje urologiczne

Proponujemy zarówno zabiegi związane z diagnozowaniem raka prostaty (biopsja fuzyjna stercza), jak i leczeniem przerostu tego gruczołu (laser holmowy) oraz operacyjnym usunięciem prostaty. Radykalną prostatektomię wykonujemy w asyście robota chirurgicznego da Vinci (minimalne ryzyko powikłań pooperacyjnych). Wykonujemy również zabiegi laserowego leczenia kamicy nerkowej metodą RIRS.

Przed podjęciem decyzji o badaniu czy zabiegu można skorzystać z konsultacji w przyszpitalnej Poradni Urologicznej.

Cennik badań

Zabiegi i operacje neurochirurgiczne

Oferujemy wykonanie kilkunastu zabiegów i operacji neurochirurgicznych w obrębie każdego z odcinków kręgosłupa, w tym usunięcie – między innymi metodami mikrochirurgicznymi i endoskopowymi – przepukliny dyskowej, wykonanie artroplastyki w odcinku szyjnym kręgosłupa, rekonstrukcje nerwu, usunięcie guza kanału kręgowego.

W Poradni Neurochirurgicznej działającej przy szpitalu nasi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji neurochirurgicznej, kwalifikującej do zabiegu operacyjnego lub – jeśli nie jest on konieczny – kierującej do dalszego leczenia zachowawczego (farmakologia/rehabilitacja).

Cennik badań

Operacje i zabiegi w asyście robota chirurgicznego Da Vinci

W Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Łodzi skomplikowane operacje urologiczne wykonujemy za pomocą robota chirurgicznego da Vinci. Ta nowoczesna maszyna umożliwia wykonywanie małoinwazyjnych, oszczędzających pacjenta operacji z nieosiągalną dotąd precyzją w trudnych anatomicznie miejscach. Zastosowanie robota chirurgicznego znacznie zmniejsza ryzyko powikłań pooperacyjnych.

Oferujemy nie tylko robotyczne operacje prostaty, ale także między innymi operacje związane z usunięciem guza nerki, usunięcia pęcherza moczowego z powodu nowotworu, przeszczepienie moczowodu do pęcherza moczowego, wycięcie zwężenia moczowodu.

Cennik badań

Wszystkie te operacje i prostatektomia da Vinci są wykonywane w naszym szpitalu odpłatnie. Więcej informacji oraz zapisy na operacje pod numerem telefonu:
694 799 435 lub 786 944 053

logo-fundusze-europejskie logo-rzeczpospolita logo-lodzkie logo-unia-europejska