Poradnia Ginekologiczna

Poradnia ginekologiczna zajmuje się zapobieganiem, diagnostyką i leczeniem chorób układu płciowego kobiet. W celach diagnostycznych często wykonuje się badania cytologiczne i ultrasonograficzne. Poradnia oferuje także porady i konsultacje związane z planowaniem i monitorowaniem ciąży, w tym badania ultrasonograficzne płodu.

Sprawdź cennik Poradni!

W celu umówienia się na wizytę bardzo prosimy o dokonanie wcześniej rejestracji telefonicznej lub osobistej w Rejestracji Przychodni:

22 390 33 00

ul. Sapieżyńska 3, 00-215 Warszawa

Kadra medyczna

  • dr n. med. Halina Żak

wtorek 8.00-14.00

piątek 8:00-10.00

  • lek. Barbara Marek

poniedziałek 16.00-18.00

  • lek. Ewa Obertyńska-Romanowska

piątek 10.20-13.00

  • lek. Mariola Małecka

czwartek 15.40-19.00

sobota 8.00-13.00

  • lek. Piotr Klimas

wtorek 16:00-20:00

Dowiedz się więcej o naszych lekarzach

dr n. med. Halina Żak

Jestem Absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Staż podyplomowy oraz specjalizację z ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej odbyłam w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Warszawie w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów. Doktorat obroniłam w 2009 r.

Obecnie od 9 lat pracuję w Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym, a praktykę lekarską łączęz konsultacjami w Bonifraterskim Centrum Medycznym i innych przychodniach. Regularnie uczestniczę w licznych kongresach oraz kursach medycznych polskich i zagranicznych.

lek. Ewa Obertyńska – Romanowska

Dyplom lekarski uzyskałam po 6 latach studiów, które rozpoczęłam w Gdańsku a kontynuowałam w Warszawie. Jestem ginekologiem – położnikiem, od 1977 r. posiadam drugi stopień specjalizacji. W Bonifraterskim Centrum Medycznym pracuję już ponad 20 lat. Zdobyłam duże doświadczenie szpitalne i ambulatoryjne a także nauczam metod naturalnych planowania rodziny.

Ukończyłam Studium Małżeństwa i Rodziny oraz Teologii przy Papieskim Wydziale Teologicznym. Obecnie zajmuje się głownie prowadzeniem ciąży, leczeniem niepłodności pochodzenia hormonalnego lub zapalnego metodami naturalnymi jako alternatywy antykoncepcji oraz leczeniem dolegliwości związanych z menopauzą.