Poradnia Onkologiczna

Poradnia onkologiczna zajmuje się zapobieganiem, diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych. Konsultacja w poradni onkologicznej może mieć za cel wczesne wykrycie nowotworu jak i być kontynuacją rozpoczętej wcześniej terapii.

Sprawdź cennik Poradni!

W celu umówienia się na wizytę bardzo prosimy o dokonanie wcześniej rejestracji telefonicznej lub osobistej w Rejestracji Przychodni:

22 390 33 00

ul. Sapieżyńska 3, 00-215 Warszawa

Kadra medyczna

  • lek. Ewa Bogusławska-Strój

wtorek: 11:00 – 12:45

piątek: 11:00 – 12:45

Dowiedz się więcej o naszych lekarzach

lek. Ewa Bogusławska – Strój

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyłam w 1982 roku. Kształcenie podyplomowe rozpoczęłam od stażu, po którym otworzyłam specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych na oddziale pulmonologicznym, w którym między innymi wykonywałam bronchoskopie.

Po zakończeniu tej specjalizacji otworzyłam kolejną z onkologii i od 1998 roku jestem specjalistą w zakresie chemioterapii. Od 20 lat pracuję w klinice onkologii i to właśnie onkologia jest moją główną pasją zawodową. Obliguje mnie to do ustawicznego kształcenia w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

W Bonifraterskim Centrum Medycznym, z którym jestem związana od 2009 roku rozwinęła się moja druga pasja – fitoterapia, czyli ziołolecznictwo. Praca z ludźmi daje mi satysfakcję i w dalszym ciągu chcę im służyć moją wiedzą.